Jak zostać cyfrowym nomadą? Zakładajcie słuchawki.

Zapraszam Was do ponad 1 godzinnej podróży do świata marzeń.

Słyszeliście o plemieniu ludzi, którzy pracują z dowolnego miejsca na Ziemi?

Robią to,  na co maja ochotę i zarabiają na tym. Ich praca jest pasją. W dowolnym momencie zmieniają miejsce zamieszkania, bo nowoczesna technologia dała im możliwości realizacji marzeń o wolności. O wolności od szefa, wczesnego wstawania, jazdy w korkach i zatłoczonym autobusem do pracy. Często w ciągłej podróży przez egzotyczne miejsca, realizują swój plan na życie, obmyślając go w hamaku, wisząc nad złocistą plażą. Leżą z laptopem na kolanach, od czasu do czasu zerkając na majestatycznie kołyszące się fale błękitnego, południowego morza.

jak zostać cyfrowym nomadą?

„Każdy z nas może zmienić swoje życie momentalnie” – Alan Ciechalski

Zarabiają podczas snu, często więcej niż ich koledzy, którzy postawili na wspinanie się po szczeblach kariery w korporacjach. Nie muszą już kupować poradników z serii:

Jak przetrwać w korporacji? Jak nie dać się zwariować i osiągnąć sukces w firmie? Jak wytrwać? Jak… Każdy, kto tam był,  wie jaki tytuł go skusił, gdy już nie wiedział gdzie szukać pomocy.

Cyfrowym nomadom ta wiedza już nie jest potrzebna.  Dla wielu z nich bogacenie się nie jest celem samym w sobie. Prowadzą styl życia w wolności od bycia zmuszanym do czegokolwiek. Wolny czas i możliwość realizacji pasji to cele, do których dążą. Pracują ciężko, ale nikt z nich nie powie, że „idzie do roboty”.

Alan Ciechalski

Alan Ciechalski

W zeszłym tygodniu poznałem polskiego cyfrowego nomadę. Jest nim Alan Ciechalski, twórca grupy Digital Nomads Poland, założyciel http://salesdifferently.com. Zawodowo pomaga utalentowanym twórcom i przedsiębiorcom pozyskać klientów. Robi to dzięki technologiom internetowym, swojej wiedzy i doświadczeniu w prowadzeniu biznesu za granicą. Zgodził się odpowiedzieć na wiele pytań, które mnie nurtowały od roku, gdy pierwszy raz przeczytałem o takim stylu życia.

Alan podzielił się ze mną wieloma cennymi informacjami. M.in. :

  1. Jak zostać cyfrowym nomadą?
  2. Czy możesz nim zostać znając jedynie język ojczysty i  angielski na przeciętnym poziomie? (ta odpowiedź może Was zaskoczyć)
  3. Czy, żeby zostać cyfrowym nomadą trzeba mieć wiedzę techniczną?
  4. Jak zarabia w sieci polski cyfrowy nomada?
  5. Co zrobić, gdy  nie wiesz jak zdobyć klienta na swoją usługę?
  6. Czy można przechytrzyć algorytm Google.com?
  7. Dlaczego papier ma w sobie magię?
  8. Ile zarabiają cyfrowi nomadzi?

Usłyszycie bardzo osobistą historię i dowiecie się jak bycie nieszczęśliwym zmieniło jego życie na lepsze.

Było o chwilach zwątpienia, łzach i spotkaniu w Rio, które otworzyło nowy świat możliwości.

Jeżeli szukasz w życiu szczęścia i wolności, ten wywiad nagrałem dla Ciebie!

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

Zapraszam do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów.

Jeśli Ci się podobało, wstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes,  subskrybuj mój newsletter lub polub fan page na Facebooku:

www.facebook.com/lepiejteraz

W celu zapewnienia lepszej jakości podcastów i ciągłości dodawania coraz bardziej rozwijających się audycji, będę wkrótce zmuszony do wykupienia płatnego hostingu.

Dalej zamierzam dzielić się z Wami moimi treściami ZA DARMO. Statystyki pokazują, że jest Was coraz więcej i cieszy mnie, że pragniecie dokonać zmiany w swoim życiu na lepsze i chcecie to zrobić z Lepiej Teraz 🙂 W związku z tym proszę Was o wsparcie podcastu Lepiej Teraz na profilu Patronite, żebym mógł wykupić stały hosting i wrzucać audycje bez ograniczeń. 5 zł w zupełności wystarczy.

Bardzo Wam dziękuję

Radek Budnicki