Nazywam się Radosław Budnicki. Większość kariery zarządzałem projektami i spółkami z branży inwestycyjnej oraz fitness. Byłem managerem i dyrektorem zarządzającym.

Obecnie jestem podcasterem, mentorem oraz certyfikowanym coachem VCC i ACSTH.

Jako coach pomagam w wydobyciu potencjału w managerach, przedsiębiorcach i osobach aspirujących do stania się autorytetem w swojej branży lub dziedzinie.

Poniżej jeden z moich niewielu filmików zapowiadających odcinek podcastu:

W moim podcaście  znajdziesz porady dotyczące tworzenia kreatywnego życia i biznesu oraz inspirujące historie gości, których zapraszam do opowiedzenia o sobie.
Marzę, by każdy z nas poszukiwał szczęścia w tworzeniu, a nie skupiał się tylko na samym podążaniem za pieniędzmi. Wierzę, że prawdziwe szczęście osiąga się, gdy naszemu życiu przyświeca konkretny cel, który wzbogaca życie wszystkich ludzi i poprzez dawanie prawdziwej wartości sprawia, że osiągamy spełnienie.

 

Żyjemy w czasach, gdy nowe technologie i dostęp do internetu dały nam równe szanse i niewykorzystanie ich byłoby ogromnym błędem. Mój podcast ma pomóc w wykorzystaniu tego momentu. Nie ma sensu czekać na właściwy moment. Zrobisz to razem ze mną. LEPIEJ TERAZ 🙂
W swoim życiu przestałem się skupiać konsumowaniu dóbr, a skupiam się na kreacji. Czuję się o wiele bogatszy niż wcześniej. Pewnego dnia przestałem pielęgnować w sobie potrzebę kupowania i gromadzenia rzeczy.  Nie oglądam telewizji, ale wiem co się dzieje na świecie. Szukam bliższego obcowania z ludźmi, poznania i otwarcia się na innych. Spokój w domu i brak toksycznych bodźców sprawiły, że po 1 miesięcznej próbie nie chciałem powrócić do poprzedniego życia.
Większość czasu szukałem odpowiedzi nie tam gdzie powinienem, a odnalazłem je tam, gdzie miałem je na samym początku. Od zawsze fascynowały mnie obserwacje ludzkich zachowań. Odkryłem, że im więcej pozbywam się każdego dnia, tym lżejszy i wolniejszy staję się następnego. Nie potrzebuję mieć aż tylu opinii i poglądów na każdy temat. Jest taki moment w życiu, w którym zdrowo powiedzieć: Wystarczy ! Już mam dosyć!

 


Wierzę, że większy stan zadowolenia z życia można osiągnąć, gdy zarabia się pieniądze, jednocześnie realizując swoje pasje. Nie wyobrażam sobie życia, w którym robię coś czego nie lubię i co nie jest „moje”. Od początku do końca biorę na siebie odpowiedzialność za swoje życie i chciałbym namówić Cię do tego samego.

Pochodzę z Białegostoku, ale od czasu studiów na socjologii UW mieszkam w Warszawie.
Mam dziwacznie doskonały wzrok i nie jem zwierząt. Piję głównie wodę, a czarną kawę od święta. Uwielbiam zieloną herbatę z imbirem. Nie mam zegarka, nie licząc momentów kiedy mam włączony telefon.

Drugą pasją, zaraz po podcastach i biznesie online, jest fotografia uliczna i prowadzenie strony: Warsaw Street Shots, gdzie znajdują się zdjęcia zrobione w trakcie moich spacerów po Warszawie.

Będę bardzo wdzięczny za Twoją pozytywną, najchętniej 5-gwiazdkową 😉 recenzję na iTunes
  1. Wystawianie recenzji iTunes: iPhone

2. Wystawianie recenzji iTunes- PC lub MAC

Subscribe to

Podcast Lepiej Teraz

Or subscribe with your favorite app by using the address below