Patrick Ney (najpopularniejszy brytyjski bloger w Polsce),  ekspert od mediów społecznościowych i marketingu internetowego zgodził się na wywiad, o tym czym jest LinkedIn?

Paddy był już moim gościem w poprzednim wywiadzie, gdzie opowiadał o sobie oraz doświadczeniach z życia i pracy w Polsce.  Był szefem zespołu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. Obecnie wykłada, pisze artykuły branżowe i przemawia na konferencjach dotyczących prowadzenia biznesu w świecie nowych technologii.

„Z punktu widzenia formy LinkedIn jest fajny, bo to znaczy że każdy pracownik działa skutecznie, jako przedstawiciel firmy. Jest dostępny i widoczny w internecie”

Szkolenie na którym byłem wraz z grupą twórców i założycieli start-upów dotyczyło generowania sprzedaży i leadów przy pomocy LinkedIn. Wyprosiłem go, by podzielił się też swoją wiedzą z Wami za darmo, na kanale Lepiej Teraz. 

„LinkedIn jest największą imprezą networkingową na świecie. Jesteś w największej sali, która liczy 400 milionów osób i możesz ze wszystkimi rozmawiać”

Z wywiadu dowiecie się m.in:

 1. Czym jest LinkedIn?
 2. Jak zdominować marketing na LinkedIn?
 3. Jak sprzedawać na LinkedIn?
 4. Czy warto wykupić płatną wersję LinkedIn?
 5. Czy można znaleźć pracę przez LinkedIn?
 6. Czy warto kupować reklamy na LinkedIn?
 7. Jakie największe błędy popełniamy korzystając z LinkedIn?
 8. Jak bloger powinien korzystać z LinkedIN
 9. Jak wygląda perfekcyjny profil na LinkedIn?
 10. Jak korzystać z sieci PULSE?
 11. Czy firmy powinny korzystać z LinkedIn?
 12. Jak często publikować posty na LinkedIn?
 13. Jak dzięki LinkedIn sklep zwrócił mi lepszy model laptopa, niż oddawałem do naprawy?          (Tak ! To prawda)

i wiele innych cennych informacji

 

Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną.

Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację 

Pomogę Ci !

Zapraszam do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. PlayerFM

Jeśli Ci się podobało, wstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes,  subskrybuj mój newsletter lub polub fan page na Facebooku:

www.facebook.com/lepiejteraz

W celu zapewnienia lepszej jakości podcastów i ciągłości dodawania coraz bardziej rozwijających się audycji, będę wkrótce zmuszony do wykupienia płatnego hostingu.

Dalej zamierzam dzielić się z Wami moimi treściami ZA DARMO. Statystyki pokazują, że jest Was coraz więcej i cieszy mnie, że pragniecie dokonać zmiany w swoim życiu na lepsze i chcecie to zrobić z Lepiej Teraz 🙂 W związku z tym proszę Was o wsparcie podcastu Lepiej Teraz na profilu Patronite, żebym mógł wykupić stały hosting i wrzucać audycje bez ograniczeń. 5 zł w zupełności wystarczy.

Bardzo Wam dziękuję

Radek Budnicki